Anashkaloni përmbajtjen kryesore

St Andrews,

Andrean House

Andrean House ofron akomodim luksoz ekskluziv në një shtëpi qyteti tre-katësh plotësisht të rinovuar. Prona përbëhet nga një dhomë ndenjeje të hapur, kuzhinë dhe sipërfaqe darkimi në katin përdhes me dyer rrëshqitëse që të nxjerrin në verandën e kopshtit në pjesën e pasme të pronës. Andrean House ofron 4 dhoma miqsh en-suite King/Twin dhe 1 Double me dush të veçantë privat. Andrean House gjendet 230 metra larg Old Couse 1st Tee dhe 5 minuta larg në këmbë nga të gjitha dyqanet, lokalet dhe restorantet e St Andrews

Andrean House

9 Murray Park

KY16 9AW St Andrews

Telefon
+447897024680
Email
Uebfaqja
www.andreanlinks.com

DUX anembanë botës

Hotelet më prestigjioze në botë zgjedhin DUX

Shikoni më shumë hotele partnerë