Anashkaloni përmbajtjen kryesore

St Andrews,

Arran

Arran ofron akomodim luksoz modern që përbëhet nga 8 dhoma për vizitorë. Në katin përdhes prona e rinovuar plotësisht ofron 2 suita luksoze, 1 ofron akses në kopsht (Garden Suite) dhe Murray Suite, e cila ofron një prej dhomave më të mëdha en-suite në St. Andrews. Gjithashtu ka dhe një dhomë King/Twin en-suite me pamje nga kopshti (Dhoma 4). Në katin e parë, Morris Suite ofron një dhomë të madhe luksoze King/Twin en-suite me zonë për t'u ukur për relaksim shtesë! Në kërë nivel, Dhoma 4 ofron një King/Twin të madhe me një en-suite të mahnitshme. Kati i fundit ofron Wee Double, e cila ka një dhomë private me dush në anën tjetër të korridorit së bashku me dy dhoma të tjera King/Twin en-suite për miq (Dhoma 7 dhe 8). Arran gjendet 250 metra nga Old Course 1st Tee dhe 5 minuta larg në këmbë nga të gjitha dyqanet, lokalet dhe restorantet e St Andrews.

Arran

5 Murray Park

KY16 9AW St Andrews

Telefon
+447897024680
Email
Uebfaqja
www.andreanlinks.com

DUX anembanë botës

Hotelet më prestigjioze në botë zgjedhin DUX

Shikoni më shumë hotele partnerë