Anashkaloni përmbajtjen kryesore

DUX ANEMBANË BOTËS

HOTELET MË TË MIRA ZGJEDHIN KREVATET MË TË MIRA

Hotelet më prestigjioze të botës e kuptojnë se luksi më i madh është gjumi i mirë natën. Cilësia më e lartë dhe teknologjia novatore ka fituar besim mes partnerëve tanë, të cilët i përdorin vetëm krevatet DUX në hotelet e tyre.

Gjeni një hotel Bëhuni një partner hoteli

Udhëtuesi DUX

Udhëtimi kërkon shumë energji. Mënyra më e mirë për ta rikuperuar është me një gjumë cilësor natën. Me DUX, udhëtimet tuaja do të jenë një përvojë rehatie. Shikoni një nga hotelet tona të spikatura të renditura në Udhëtuesi DUX 2021.

Shkarkoni udhëtarin DUX

Provoni para se të blini

Prenotoni një natë në hotelin e partnerit tonë dhe nëse vendosni të blini krevatin tonë, do t'ju paguajmë qëndrimin. Kaq e thjeshtë!

Gjeni një vend të përkryer për të fjetur

Hotelet që zgjedhin DUX

Ahn Luh Zhujiao Shangai

Ahn Luh Zhujiajiao

Qingpu District, Shanghai

Shfaqni tani

Bank Hotel Stokholm

Bank Hotel

111 47 Stockholm

Shfaqni tani

Belverdere Mykonos

Belvedere Hotel Mykonos

84600 Mikonos

Shfaqni tani

Burj Al Arab Jumeirah Dubai

Burj Al Arab

Dubai

Shfaqni tani

GLO Hotel Sello

2600 Espoo

Shfaqni tani

Grand Hotel Stokholm

Grand Hôtel

103 27 Stockholm

Shfaqni tani

Hoteli d'Angleterre Kopenhagë

Hotel D'Angleterre

1050 Copenhagen

Shfaqni tani

Hotel Diplomat Stokholm

Hotel Diplomat

114 56 Stockholm

Shfaqni tani

Hoteli DUXIANA Malmo

Hotel Duxiana

211 21 Malmö

Shfaqni tani

Hotel Riverton Gotenburg

Hotel Riverton

411 21 Gothenburg

Shfaqni tani

Salzburger Hof-Bad Gastein

Hotel Salzburger Hof

5640 Bad Gastein

Shfaqni tani

Hotel Skeppsholmen Stokholm

Hotel Skeppsholmen

111 49 Stockholm

Shfaqni tani

Hotel St George Helsinki

Hotel St. George

120 Helsinki

Shfaqni tani

Jumeriah Emirates Towers Dubai

Jumeirah Emirates Towers Hotel

Dubai

Shfaqni tani

Kapari Natural Resort Santorini

Kapari Natural Resort

84700 Santorini

Shfaqni tani

The Miamai Bozurun

Miamai Butik Otel

48710  Marmaris/Muğla

Shfaqni tani

Nobis Kopenhagë

Nobis Hotel

1574 Copenhagen

Shfaqni tani

Nobis Hotel Stokholm

Nobis Hotel Stockholm

111 86 Stockholm

Shfaqni tani

RUNO Hotel Porvoo

06100 Porvoo

Shfaqni tani

South Cape Spa & Suite Namhae

South Cape Owners Club

Gyeongsangnam-do

Shfaqni tani

Spicer Mansion Mystic Konektikat

Spicer Mansion

Mystic CT 06355

Shfaqni tani

The Audo Kopenhagë

The Audo

2150 Copenhagen

Shfaqni tani

The Chedi Muskat

The Chedi Muscat

Muscat

Shfaqni tani

Heritage House Resort Mendocino

The Heritage House Resort

California CA 95456

Shfaqni tani

The Langham Hotel Nju Jork

The Langham, New York, Fifth Avenue

New York NY 10018

Shfaqni tani

The Setai Miami

The Setai Miami Beech

Miami Beach FL 33139

Shfaqni tani

The Sparrow Hotel Stokholm

The Sparrow Hotel

114 34 Stockholm

Shfaqni tani

Boho Club

29602 Marbella

Shfaqni tani

Eden Rock

5640 Bad Gastein

Shfaqni tani

Guri Inn

Ine 626-0493

Shfaqni tani

Hishiya

Kyoto 620-8501

Shfaqni tani

Hotel Esplendido

7108 Port de Sóller

Shfaqni tani

Hotel Portixol

7006 Palma

Shfaqni tani

Hotel zur Post

6236 Alpbach

Shfaqni tani

Kamenoi Besso

Yufu Oita 879-5102

Shfaqni tani

Longlife Members Resort

Hakone 250-0522

Shfaqni tani

Longlife Members Resort

Ishigaki 907-0451

Shfaqni tani

Palm Royal

Naha 900-0013

Shfaqni tani

Red Wall Garden Hotel

Beijing 100010

Shfaqni tani

Scandic Berlin Kurfürstendamm

10789 Berlin

Shfaqni tani

Scandic Berlin Potsdamer Platz

10963 Berlin

Shfaqni tani

The Reform Club

New York NY 11930

Shfaqni tani

Valluga Hotel

6580 St. Anton am Arlberg

Shfaqni tani

Bëhuni një partner hoteli

Mbi 150 nga hotelet më luksoze në botë i besojnë DUX. Bashkohuni në atë listë dhe bëhuni partneri ynë, duke u ofruar klientëve tuaj gjumin më cilësor të natës.

Na kontaktoni për të mësuar më shumë

Të ngjashme